25 Січня, 2024 р., 11:50
У Фастівському районі було зареєстровано  випадкок ботулізму у побуті, під час якого постраждала 1 особа.
24 Січня, 2024 р., 20:03
Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) допоможе відновити приміщення Бородянського районного суду в Київській області, зруйноване в перші дні розв’язаної росією проти України повномасштабної війни. Двоповерхова будівля суду була повністю зруйнована внаслідок декількох ворожих атак і на її місці тепер побудують нову. Термін реалізації проєкту – 1,5-2 роки. USAID фінансуватиме та контролюватиме весь процес – від розробки проєктно-кошторисної документації до здачі об’єкту в експлуатацію. Реконструкцію будівлі планують розпочати згідно дизайн-проєкту вже наприкінці літа цього року.
24 Січня, 2024 р., 19:04
Продовжуємо знайомитись із амбасадорами Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч на Київщині. Нікіта Ткаченко – випускник Вишгородського ліцею №1, Майстер спорту України, Чемпіон України з плавання, тренер. У шкільних лігах пліч-о-пліч чемпіон підтримує Вишгородський район.
24 Січня, 2024 р., 08:58
На змагання до учасників шкільних ліг завітав амбасадор Роман Охріменко. Він побував на іграх волейбольних команд юнаків 7-9 класів «Васильківського академічного ліцею «Успіх», Васильківського ліцею №6, Погребівської та Барахтівської гімназії.
24 Січня, 2024 р., 08:50
Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «БЛАНШ» (ФГ «БЛАНШ»). Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 40313754. Місцезнаходження суб’єкта господарювання: 01010, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд.3, оф.126, контактний номер телефону: 0935115348, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: manager.blanche@gmail.com. Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: 08642, Київська обл., Фастівський р-н, с. Порадівка, вул. Затишна 80.
23 Січня, 2024 р., 16:05
За ініціативи Міжнародної організації праці в області проводиться проєкт пілотування моделі організації дитячих садочків на дому, документування досвіду та розробки рекомендацій для подальшого поширення кращих практик.
21 Січня, 2024 р., 17:32
У 342 школах Київщини в рамках Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч уже розпочалися змагання. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.
19 Січня, 2024 р., 19:34
Знайомимось із учасниками першого етапу Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч від Київщини. Бородянський академічний ліцей у змаганнях із баскетболу представляє команда «Гроза». У ній грають учні 8-11 класів: три Нікіти, Богдан, Тимофій, Єгор, Владислав, Ярослав та Олександр.