29 Грудня, 2022 р., 11:59
Території, які зазначаються у переліку, поділяються на території, які окуповані рф, і території, на яких ведуться (велися) бойові дії. Своєю чергою території, на яких ведуться (велися) бойові дії, поділено на території можливих бойових дій і території активних бойових дій.
27 Грудня, 2022 р., 09:23
У різдвяні та новорічні свята ми прикрашаємо наші оселі ялинкою або сосною. Найкраща альтернатива зберегти природу - купити штучне новорічне деревце  або  ялинку у горщику. Така альтернатива, звісно, коштує дорожче,  проте ви зможе  використовувати такі деревця ще багато років.
27 Грудня, 2022 р., 09:09
7 грудня 2022 року почала діяти навчальна онлайн Платформа соціальної освіти (далі – Платформа), створена Міністерством соціальної політики у співпраці із проєктом Уряду Канади ,,Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe), який реалізується Alinea International Ltd.
27 Грудня, 2022 р., 09:03
Про злодіяння загарбників під час евакуації людей із окупованих населених пунктів Київщини зняли документальний фільм «Воєнні злочини під час евакуації населення»
25 Грудня, 2022 р., 09:37
Шановні жителі Фастівщини!
21 Грудня, 2022 р., 13:08
Київська область постраждала та продовжує зазнавати втрати від дій російських окупантів. Київщина стала неприступним для окупантів форпостом.
19 Грудня, 2022 р., 12:17
21 грудня 2022 року з 10.00 в приміщенні Боярської міської ради буде проводити особистий виїзний прийом громадян начальник Фастівської районної військової адміністрації ВОЛКОВ ЮРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ!
15 Грудня, 2022 р., 20:09
ЮНІСЕФ разом із навчально-реабілітаційним центром «Джерело» підготували брошуру «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям», яка містить відповіді на такі запитання:
13 Грудня, 2022 р., 20:54
Відвідувачі Пунктів Незламності можуть залишити зворотний зв’язок щодо роботи пункту, заповнивши спеціальну гугл-форму чи зателефонувавши на «гарячу лінію» Київської ОВА за номером: (044) 363 07 34. Відгуки допоможуть виправити недоліки та покращити роботу Пунктів.