14 Березня, 2023 р., 08:51
Під час засідання Оперативного штабу Ради оборони Київської області розглянули актуальні питання щодо безпекової ситуації в районах Київщини. Зокрема обговорили хід набору добровольців до штурмових бригад «Гвардії наступу».
09 Березня, 2023 р., 17:42
9 березня особлива дата для українців – День народження Тараса Григоровича Шевченка. Його називають нашим пророком, Великим Кобзарем і українським генієм. Шевченко був відомий і боротьбою за визволення українського народу.
08 Березня, 2023 р., 16:47
Дорогі, милі, чарівні наші жінки! Щиро вітаю Вас зі святом 8 Березня!
07 Березня, 2023 р., 15:52
6 березня під керівництвом т.в.о. голови Київської ОДА Дмитра Назаренка відбулося засідання колегії облдержадміністрації. Участь у заході взяли начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов, керівник Київської обласної прокуратури Максим Крим, начальник ГУ СБУ в Києві та Київській області Артем Бондаренко, перший заступник голови Київської обласної ради Ярослав Добрянський. Також до засідання долучилися заступники голови адміністрації, керівники структурних підрозділів ОДА, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрацій та керівники територіальних громад.
06 Березня, 2023 р., 16:22
Із початку старту формування штурмових загонів до бригад Міністерства внутрішніх справ «Гвардії наступу» добровольці подали вже понад 30 тисяч заявок. Про це повідомив начальник відділення бойової та спеціальної підготовки секції підготовки 15 бригади оперативного призначення Владислав Козирєв.
02 Березня, 2023 р., 20:41
Війна позначається на дітях інакше, ніж на дорослих. Перебування в укриттях, вимушений переїзд, втрата звичного середовища, друзів, іграшок – ці та інші фактори можуть викликати тривогу і стрес у дітей. Щоб допомогти їх позбутися, у Центрі громадського здоров’я МОЗ України поділилися низкою вправ на розслаблення для дітей.
02 Березня, 2023 р., 13:47
Фастівська районна державна адміністрація нагадує про відповідальність за незаконний збір та торгівлю об’єктами рослинного світу, занесеними до Червоної книги України.
28 Лютого, 2023 р., 15:28
Тривалість програми – 12 тижнів. Подати заповнені форми та мотиваційні листи можна до 1 березня.
28 Лютого, 2023 р., 10:55
01 березня 2023 року з 10.00 в приміщенні Калинівської селищної ради буде проводити особистий виїзний прийом громадян начальник Фастівської районної військової адміністрації ВОЛКОВ ЮРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ!