09 Лютого, 2023 р., 15:24
ГО “Рада жінок Донеччини” запрошує взяти участь у тренінгах «Протидія та запобігання домашньому насильству у громадах» для представників(-ць) громадських організацій, активістів(-ок), лідерів(-ок) думок.
09 Лютого, 2023 р., 10:54
Фастівська районна військова адміністрація повідомляє, що виявлено випадки шахрайства з боку невстановлених осіб, які від імені керівництва Фастівської районної військової адміністрації у представників бізнесу просять перерахувати кошти на картковий рахунок та підкріплюють звернення підробленим листом нібито за підписом начальника адміністрації.
08 Лютого, 2023 р., 21:08
По всій Україні з 8 лютого будуть змінені ліміти споживання електроенергії: по кожній області в один із днів протягом двох тижнів не буде обмежень, а в інші дні можливі зміни у звичних графіках відключень.
08 Лютого, 2023 р., 14:24
У Київській області продовжується відновлення домогосподарств, що постраждали внаслідок повітряної атаки 26 січня. Уже відновлено 9 приватних будинків. Про це повідомив заступник голови Київської ОВА Микола Бойко.
06 Лютого, 2023 р., 14:53
У Центрах надання адміністративних послуг Київської області триває запис до бригад «Гвардія наступу». Під час робочої поїздки в Обухівський район т.в.о. голови Київської ОДА Дмитро Назаренко, начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов та голова Обухівської РВА Олександр Гомон перевірили, як проходить цей процес.
03 Лютого, 2023 р., 15:57
Міністерство внутрішніх справ України оголосило про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають зміцнити наші сили під час майбутнього наступу.
25 Січня, 2023 р., 10:21
У Київській області продовжується робота з облаштування укриттів. Станом на січень у закладах освіти регіону обладнано 1085 укриттів. Це 86% шкіл та садків області, що можуть працювати в очному або змішаному форматах. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.
24 Січня, 2023 р., 09:40
У смт Бородянка Бучанського району створять мурал «Область Героїв». Він з’явиться на будинку по вулиці Центральній. Мурал зобразить блогерка і художниця Софія Морозюк.
23 Січня, 2023 р., 12:45
У Київській області на сьогодні повністю відновлено понад 5 700 об’єктів, майже 3 500 – частково. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.
23 Січня, 2023 р., 09:41
24 січня 2023 року з 10.00 в приміщенні Кожанської селищної ради буде проводити особистий виїзний прийом громадян заступник голови Фастівської районної державної адміністрації СПЕРКАЧ НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА! ❗️ОБОВ’ЯЗКОВИЙ попередній запис за телефоном (04565) 6-16-48