12 Серпня, 2022 р., 10:09
Станом на сьогодні в Київській області вже відчутне відновлення економічної діяльності. Бізнес все активніше повертається до роботи, з’являються нові підприємства та ФОПи. Про це повідомив у своєму відеозверненні голова Київської ОВА Олексій Кулеба.
12 Серпня, 2022 р., 10:02
Фастівський відділ ГУ Держпродспожнвслужби в Київській області інформує щодо надходження інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 27.07.2022 року №2022.2719-fup 2 стосовно виявлення бамбуку (несанкціонованого) у 3 товарах пластикового кухонного посуду, що експортувався і Іспанії (постачальник: МКГО CATAL IMPORTACIONBS. SL. Cira. Huercal Ovcra. s/n Pulpi (Almeria). 04640, Spain) до України (замовник: Eurosouvenir).
10 Серпня, 2022 р., 17:33
Об'єднаний центр з пошуку та звільнення полонених запровадив швидку форму подачі заяв про зниклих безвісти українців в умовах війни, а також тих, хто потрапив у полон до окупантів.
09 Серпня, 2022 р., 11:00
Фастівська дистанція колії повідомляє, що 10.08.2022 року з 8 год 00 хв до 17 год 00 хв буде закрито автошлях Кожанка-Півні для руху автотранспорту через залізничний переїзд 939 км напрямку Фастів - Козятин, з черговим працівником.
08 Серпня, 2022 р., 17:00
Головне управління ДПС у Київській області інформує, що рахунки в системі електронного адміністрування податку на додану вартість відкриваються автоматично на підставі реєстру платників податку, який надсилається Державному казначейству України не раніше ніж за один робочий день до дати реєстрації особи платником податку.
08 Серпня, 2022 р., 16:41
Із перших днів деокупації в області триває розбір завалів та вивіз будівельного сміття. До цього процесу, зокрема, були залучені працівники ДСНС та волонтери. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.
08 Серпня, 2022 р., 16:40
Для ліквідації наслідків бойових дій на Київщині у квітні цього року з резервного фонду держбюджету виділено 400 мільйонів гривень. Ці кошти призначені для відновлення тих об’єктів, що потребують поточного ремонту. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.
05 Серпня, 2022 р., 10:09
Конституцією України статус державної мови надано українській мові (частина перша статті 10). Це повністю відповідає державотворчій ролі української нації, що зазначено у преамбулі Конституції України, нації, яка історично проживає на території України, складає абсолютну більшість її населення і дала офіційну назву державі.
04 Серпня, 2022 р., 15:03
Під час повномасштабного вторгнення росії на Київщині пошкоджень та руйнувань зазнали не тільки об’єкти соціальної інфраструктури. Від обстрілів також постраждав і культурний фонд пристоличного регіону. Зокрема, було пошкоджено 84 об’єкти культурної спадщини, 24 культових споруди та 16 меморіалів. Серед них – центри дозвілля, бібліотеки, будинки культури та клубного типу, кінотеатри та заклади мистецької освіти. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.
01 Серпня, 2022 р., 10:29
Фастівська дистанція колії повідомляє, що 02.08.2022 року з 8 год 00 хв до 21 год 00 хв буде закрито автошлях Кожанка-Півні для руху автотранспорту через залізничний переїзд 939 км напрямку Фастів - Козятин, з черговим працівником.