25 Липня, 2022 р., 18:02
Аби підсилити процес відновлення Київщини, внесено зміни до бюджету Київської області на 2022 рік. Таким чином, на місця будуть передані понад 87 мільйонів гривень, що витратять на будівельні матеріали та ремонтні роботи. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.
22 Липня, 2022 р., 21:18
Голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба сьогодні, 22 липня, здійснив робочий візит до Фастівського району. Олексій Кулеба разом із начальником Фастівської військової адміністрації Юрієм Волковим та мером міста Михайлом Нетяжуком ознайомилися з презентацією проекту «Психолого-медична допомога дітям, які постраждали від війни», що проходила в парку-пам’ятці садово-паркового мистецтва «Молодіжний».
19 Липня, 2022 р., 13:40
З 11 липня 2022 року прийнятим Законом України №1978–IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну» запроваджуються додаткові правила щодо захисту бездимного середовища, зокрема заборонено куріння, вживання та використання:
19 Липня, 2022 р., 13:32
На території області спеціальні служби обстежили всі населені пункти, що знаходилися під окупацією, на наявність вибухонебезпечних предметів. Це 270 селищ, сіл та міст у межах Бучанського, Броварського та Вишгородського районів Київщини. Про це повідомив у своєму відеозверненні голова Київської ОВА Олексій Кулеба.
18 Липня, 2022 р., 15:17
Для ліквідації наслідків бойових дій на Київщині у квітні цього року з резервного фонду держбюджету виділено 400 мільйонів гривень, частина з них спрямовується на відновлення об’єктів соціальної інфраструктури та, безпосередньо, закладів освіти.
15 Липня, 2022 р., 09:18
20 липня 2022 року з 10.00 в приміщенні Кожанської селищної ради буде проводити особистий виїзний прийом громадян начальник Фастівської районної військової адміністрації ВОЛКОВ ЮРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ!
13 Липня, 2022 р., 18:05
Київська обласна військова адміністрація та USAID Проєкт енергетичної безпеки підписали Меморандум про взаєморозуміння. Зокрема, ним передбачено залучення та використання міжнародної технічної допомоги в модернізації та відновленні теплопостачання на Київщині.
13 Липня, 2022 р., 18:03
Київська область продовжує приймати підприємства з інших регіонів України, де ведуться бойові дії. У рамках Урядової програми релокації українських підприємств до пристоличного регіону вже перемістилися 17 компаній. Наразі свої потужності транспортують 4 підприємства. Ще 34 розглядають пропозиції вільних виробничих та складських площ для переміщення. Про це на селекторній нараді повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.
13 Липня, 2022 р., 08:32
Аграрії Київської області розпочали збір зернових культур нового врожаю. Так, цьогоріч врожай ранніх зернових та зернобобових збиратимуть на площі 271,3 тисяч га. Про це повідомили в Управлінні агропромислового розвитку Київської ОВА.
12 Липня, 2022 р., 16:50
З 1 травня 2022 року до реєстру клієнтів ГК «Нафтогаз України» включено 8,8 млн українських домогосподарств. Нові клієнти будуть отримувати послуги за однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування).