16 Червня, 2022 р., 14:42
Ми сподіваємося, що Вам ніколи не знадобиться цей текст...
16 Червня, 2022 р., 12:44
Отримати допомогу чи надати її іншим відтепер можна на порталі «Поряд». Його створила команда однодумців за ініціативи народного депутата Олександра Качури.
11 Червня, 2022 р., 13:47
На території Фастівського району запроваджується комендантська година з 23:00 до 5:00 щодня.
10 Червня, 2022 р., 14:11
У Фастівському районі було зареєстровано випадок ботулізму у побуті, під час якого постраждала 1 особа.
09 Червня, 2022 р., 13:28
В Україні на базі Держпродспоживслужби створена Національна платформа продовольчої безпеки, яка дозволяє об'єднати зусилля військових адміністрацій, виробників харчових продуктів, торговельних мереж, логістичних компаній, міжнародних організацій для стимулювання розбудови української економіки, навіть в умовах війни, та забезпечення харчовими продуктами й товарами першої необхідності мешканців громад, учасників Збройних Сил України та територіальної оборони.
09 Червня, 2022 р., 13:23
Наразі в Україні ? діє військовий стан. Наші громадяни, іноземні друзі, волонтери та партнери роблять свій внесок в тяжкий час, як збір продуктів харчування та приготування їжі для цивільного населення та особистого складу війська України.
06 Червня, 2022 р., 14:52
В Україні почала діяти постанова, яка дозволяє орендувати державне майно за спрощеною процедурою та на пільгових умовах під час воєнного стану, повідомляє Фонд Держмайна.
06 Червня, 2022 р., 13:43
Шановні журналісти! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста. Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об'єктивну картину нашого сьогодення. Бажаю Вам за будь-яких обставин залишатися чесними, відповідальними й високопрофесійними. Нехай високий патріотизм, моральний та професійний обов’язок говорити правду будуть Вашим постійним дороговказом. Миру Вам, добра, натхнення та творчих знахідок.
04 Червня, 2022 р., 17:41
На території Фастівського району запроваджується комендантська година  з 23:00 до 5:00 щодня.