09 Червня, 2023 р., 17:20
На засіданні оперативного штабу Київської обласної військової адміністрації було ухвалене рішення про часові обмеження. Відтак на Київщині всі розважальні заходи – концерти, шоу-програми, дискотеки тощо – мають закінчувати свою роботу не пізніше 21:00. Про це повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко у своєму дописі на Facebook.
08 Червня, 2023 р., 15:14
Міністерство соціальної політики України інформує:
07 Червня, 2023 р., 13:11
Міністерство юстиції України інформує про запуск інформаційної кампанії системи надання безоплатної правової допомоги для постраждалих від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства.
06 Червня, 2023 р., 18:34
Київщина готова прийняти жителів Херсонщини, які опинилися на затоплених територіях внаслідок підриву російськими терористами греблі Каховської ГЕС. Про це голова Київської ОВА Руслан Кравченко написав у на своїй сторінці у Facebook.
05 Червня, 2023 р., 17:14
05 червня начальник Фастівської районної військової адміністрації Владислав Литвин з робочим візитом побував в Калинівській та Боярській громадах, зустрівся з головою Калинівської селищної ради Юлією Олексенко та головою Боярської міської ради Олександром Зарубіним. Під час зустрічі обговорили проблемні питання та визначили пріоритетні напрями у співпраці.
04 Червня, 2023 р., 09:03
4 червня - День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок війни росії проти України та Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії.
02 Червня, 2023 р., 10:34
07 червня 2023 року з 10.00 в приміщенні Кожанської селищної ради буде проводити особистий виїзний прийом громадян начальник Фастівської районної військової адміністрації ЛИТВИН ВЛАДИСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ!
02 Червня, 2023 р., 08:49
В умовах воєнного стану важливим фактором є наповненість інформаційного простору перевіреною, достовірною та оперативною інформацією, направленої на забезпечення національної безпеки.
31 Травня, 2023 р., 08:07
Перша леді Олена Зеленська відвідала один із кулінарних хабів Київщини, де навчають за новими стандартами працівників шкільних харчоблоків. Як навчають таких «агентів змін» у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Бориспільський професійний ліцей» показав першій леді голова Київської ОВА Руслан Кравченко. Наразі тут опановують теоретично-практичний курс «Сучасні тенденції в організації шкільного харчування» 21 кухар та дієтичні сестри шкіл.