10 Липня, 2023 р., 10:48
11 липня 2023 року з 10.00 в приміщенні Томашівської сільської ради буде проводити особистий виїзний прийом громадян заступник голови Фастівської районної державної адміністрації СПЕРКАЧ НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА!
03 Липня, 2023 р., 10:47
30 Червня, 2023 р., 08:04
Підготовлений – значить захищений. Це правило у час повномасштабної війни стало ще більш актуальним. Зважаючи на те, що країна-терорист не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру – знайти їх можна за посиланням.
28 Червня, 2023 р., 10:06
Шановні фастівчани!
26 Червня, 2023 р., 16:25
Для протидії російським окупантам на інформаційному фронті департаментом кіберполіції Національної поліції України ініційовано та підтримується проєкт «МРІЯ», який обʼєднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет.
23 Червня, 2023 р., 09:50
Національна соціальна сервісна служба України спільно з Центром демократії та верховенства права розробили зразок договору про провадження волонтерської діяльності між органами місцевого самоврядування / органами державної влади та волонтером.
22 Червня, 2023 р., 10:43
За час від початку повномасштабного вторгнення майже половину ФОП Київщини – 47% відкрили жінки. І саме жінки очолюють близько 28% новостворених компаній області. Про це розповів начальник Київської ОВА Руслан Кравченко під час жіночого бізнес-форуму.
22 Червня, 2023 р., 09:38
Фастівська районна державна адміністрація шукає у свою команду головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції апарату Фастівської районної державної адміністрації.
21 Червня, 2023 р., 16:35
21 червня голова Фастівської райдержадміністрації Владислав Литвин здійснив  виїздний прийом громадян в Калинівській територіальній громаді з метою сприяння громадянам у вирішенні, за місцем їх проживання, питань з якими вони звертаються до органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Жителі Калинівської громади виявили велику активність та небайдужість до проблем як особистих, так і загально-громадських.
21 Червня, 2023 р., 08:14
20 червня в адмінприміщенні рад пройшли заходи на тему: «Аукціони державного майна, як додаткові можливості для розвитку бізнесу та залучення інвестицій», який було проведено за ініціативи начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях Вадима Курила.