22 Червня, 2023 р., 09:38
Фастівська районна державна адміністрація шукає у свою команду головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції апарату Фастівської районної державної адміністрації.
21 Червня, 2023 р., 16:35
21 червня голова Фастівської райдержадміністрації Владислав Литвин здійснив  виїздний прийом громадян в Калинівській територіальній громаді з метою сприяння громадянам у вирішенні, за місцем їх проживання, питань з якими вони звертаються до органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Жителі Калинівської громади виявили велику активність та небайдужість до проблем як особистих, так і загально-громадських.
21 Червня, 2023 р., 08:14
20 червня в адмінприміщенні рад пройшли заходи на тему: «Аукціони державного майна, як додаткові можливості для розвитку бізнесу та залучення інвестицій», який було проведено за ініціативи начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях Вадима Курила.
18 Червня, 2023 р., 09:55
Шановні дільничні інспектори Фастівщини! Вітаю вас з професійним святом!
17 Червня, 2023 р., 13:59
16 червня голова Київської ОДА Руслан Кравченко провів нараду з головою Фастівської РДА Владиславом Литвином, заступниками голови Наталією Сперкач, Павлом Чемерисом та головами територіальних громад Фастівського району.
14 Червня, 2023 р., 15:49
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях запрошує взяти участь в онлайн-аукціоні з приватизації будівлі ветеринарної лікарні.
14 Червня, 2023 р., 15:45
Шановні друзі, за тиждень посиленої роботи було зібрано та відправлено допомогу для постраждалих внаслідок катастрофи на Каховській ГЕС. Дякуємо представникам бізнесу, меценатам, благодійним організаціям та органам місцевого самоврядування Фастівського району, що долучились. Окрема подяка голові ради сільськогосподарських підприємств Ларисі Майсак, ТОВ "КОМПАНІЯ "ЮНІВЕСТ МАРКЕТИНГ" в особі директора Володимира Кудряшова, ТОВ  «СПЕЦРЕМСЕРВІС-1»  в особі директора Світлани Богатирчук, "Фастівське районне споживче товариство" в особі голови правління Людмили Чуприної та ТОВ "ККНК" Технобуд"  в особі директора Олександра Скрипника.
13 Червня, 2023 р., 11:20
Заготівля деревини в лісах України регламентується Лісовим кодексом України, Санітарними правилами в лісах України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України  № 555 від 27.07.1995, Правилами поліпшення якісного складу лісів, затверджених постановою КМУ № 724 від 12.05.2007, Порядком спеціального використання лісових ресурсів, затверджених постановою КМУ № 761 від 23.05.2007, Правилами рубок головного користування, затверджених наказом Державного комітету лісового господарства України від 23.12.2009 № 364 та іншими нормативно-правовими актами.
11 Червня, 2023 р., 14:12
З нагоди Дня легкої промисловості до Швейної фабрики «Козак» завітав голова Фастівської районної державної адміністрації Владислав Литвин та привітав швейних працівниць та працівників з професійним святом!
11 Червня, 2023 р., 11:19
Київська область зібрала вже третій вантаж гуманітарної допомоги для постраждалих від підриву росією Каховської ГЕС. Завдяки активній і згуртованій роботі громад нашого регіону в черговий раз відправляємо найнеобхідніші речі.