20 Березня, 2023 р., 08:13
Начальником та спеціалістами Фастівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області за участі заступника начальника відділу гуманітарного розвитку Фастівської  РДА з метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя в закладах дошкільної освіти та закладах середньої освіти на період дії воєнного стану на території України в період з 6 по 17 березня 2023 року було організовано та проведено консультативні зустрічі-наради з представниками шкільних та дошкільних закладів освіти територіальних громад Фастівського району на тему: «Забезпечення якості та безпечності харчування та дотримання вимог санітарного законодавства в закладах освіти на території Фастівського району».
19 Березня, 2023 р., 12:07
Шановні працівники житлово-комунального господарства й побутового обслуговування населення! Щиро вітаю з професійним святом - Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!
17 Березня, 2023 р., 17:10
З метою налагодження та активації роботи щодо організації суспільно корисних робіт на підприємствах, установах, організаціях Фастівського району та з метою впровадження Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг, в межах повноважень, заступником голови Фастівської районної військової адміністрації Сергієм БОГАТИРЧУКОМ, начальником управління соціального захисту населення Фастівської районної військової адміністрації Валентиною ПЕРГОЮ та директором  Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Вікторією БАРАБАШ 16 березня 2023 року було здійснено робочу зустріч у Боярській територіальній громаді.
16 Березня, 2023 р., 15:41
16 березня було проведено засідання круглого столу щодо початку весняно-польових робіт у Фастівському районі.
16 Березня, 2023 р., 14:11
Т.в.о. голови Київської ОДА Дмитро Назаренко разом із полковником Олегом Трофіменко, начальником Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» відвідали один з етапів відбору групи добровольців, які подали заявки до бригади прикордонників «Сталевий кордон», що входить до «Гвардії наступу».
15 Березня, 2023 р., 08:15
У Київській області продовжуються роботи з відновлення об’єктів, що були пошкоджені та зруйновані внаслідок війни. Загалом відновлено повністю та частково понад 11 000 об’єктів. Про це повідомив заступник голови Київської ОВА Микола Бойко.
14 Березня, 2023 р., 09:37
15 березня 2023 року з 10.00 в приміщенні Кожанської селищної ради буде проводити особистий виїзний прийом громадян начальник Фастівської районної військової адміністрації ВОЛКОВ ЮРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ!
14 Березня, 2023 р., 09:00
Шановні добровольці, бійці добровольчих батальйонів!  14 березня в Україні відзначається День українського добровольця!
14 Березня, 2023 р., 08:58
Заготівля деревини в лісах України регламентується Лісовим кодексом України, Санітарними правилами в лісах України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України  № 555 від 27.07.1995, Правилами поліпшення якісного складу лісів, затверджених постановою КМУ № 724 від 12.05.2007, Порядком спеціального використання лісових ресурсів, затверджених постановою КМУ № 761 від 23.05.2007, Правилами рубок головного користування, затверджених наказом Державного комітету лісового господарства України від 23.12.2009 № 364 та іншими нормативно-правовими актами.