09 Травня, 2023 р., 11:33
Щороку 9 травня спільно з державами Європейського Союзу Україна відзначатиме День Європи. Відповідний указ підписав Президент України Володимир Зеленський 8 травня.
09 Травня, 2023 р., 09:26
Цьогоріч Україна відзначає День Європи разом із країнами Європейського Союзу – 9 травня, вчора відповідний Указ підписав Президент. Ми є частиною родини європейських держав зі спільними цінностями та прагненнями, а Збройні Сили України міцно стоять на захисті всієї Вільної Європи.
08 Травня, 2023 р., 20:00
8 травня, з нагоди Дня пам'яті та примирення та перемоги над нацизмом, тимчасово виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації  Сергій Богатирчук взяв участь в урочистому покладанні квітів до  пам’ятника встановленого на могилі Героя Радянського Союзу К. Заборовського та інших воїнів, які загинули при звільненні Фастова від німецьких загарбників у листопаді 1943 року та пам’ятника Захисникам України.
08 Травня, 2023 р., 13:28
Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років.
08 Травня, 2023 р., 11:24
10 травня 2023 року з 10.00 в приміщенні Бишівської сільської ради буде проводити особистий виїзний прийом громадян заступник голови Фастівської районної державної адміністрації БОГАТИРЧУК СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ!
08 Травня, 2023 р., 09:51
Київський обласний центр зайнятості пропонує громадянам, які мають професійно-технічну, фахову передвищу або вищу освіту, не зареєстровані в службі зайнятості як безробітні та не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, безкоштовно отримати ваучер на навчання. Він дає право здобути новий фах або підвищити існуючу кваліфікацію, обравши одну із 70 затверджених професій та спеціальностей. Гнучкі форми підготовки дозволяють навчатися без відриву від роботи.
08 Травня, 2023 р., 08:22
8 і 9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
05 Травня, 2023 р., 08:12
Київська обласна військова адміністрація надасть Міністерству охорони здоров’я України пропозицію включити до спроможної мережі регіону 33 медичні заклади. Про це заявив голова Київської ОВА Руслан Кравченко під час онлайн-наради з представниками медзакладів, що увійшли до спроможної мережі лікарень пристоличного регіону.
04 Травня, 2023 р., 08:25
Влада на всіх рівнях робить усе, щоб люди, які через агресію росіян покинули свої домівки, змогли в короткі терміни адаптуватися і жити нормальним життям. Про це наголосив голова Київської ОВА Руслан Кравченко під час виїзного засідання Міжфракційного депутатського об’єднання «ВПО України».
04 Травня, 2023 р., 08:23
У Київській області триває надання військовослужбовцям безкоштовної стоматологічної допомоги в рамках пілотного проєкту. Про це повідомили в Департаменті охорони здоров’я Київської ОВА.