26 Квітня, 2023 р., 14:31
Сьогодні, 26 квітня, вся країна вшановує пам'ять героїв, які у трагічний час Чорнобильської катастрофи приборкували ядерну стихію, захищаючи українську землю та увесь світ від смертельної небезпеки.
21 Квітня, 2023 р., 10:50
У Києві іноземним партнерам, які прибули в Україну в рамках першого Міжнародного саміту міст та регіонів, презентували Регіональний офіс міжнародного співробітництва.
21 Квітня, 2023 р., 10:16
За підтримки громадської організації «Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» оголошено конкурс «Кращі інклюзивні практики України – 2023».
20 Квітня, 2023 р., 22:28
У м. Київ в рамках Конгресу місцевих та регіональних влад стартував Міжнародний Саміт міст та регіонів.
20 Квітня, 2023 р., 09:33
19 квітня представники закордонних партнерів відвідали Київщину. Високі гості мали змогу поспілкуватися з колегами із постраждалих населених пунктів регіону та побачити масштаби руйнувань і пошкоджень, завданих від початку повномасштабної війни росії проти України.
19 Квітня, 2023 р., 14:15
Розпорядженням Фастівської районної військової адміністрації від 17 квітня 2023 року робочу групу з питань внутрішньо переміщених осіб при Фастівській районній військовій адміністрації було трансформовано в Координаційний центр взаємодії з внутрішньо переміщеними особами при Фастівській районній військовій адміністрації.
17 Квітня, 2023 р., 10:09
Говорити про смерть завжди важко і складно. Дитина може подумати, що дорослий покинув її через те, що вона погана. Це може навести на хибну думку, що тепер дитину покинуть усі, або ж що не можна нікому довіряти, якщо навіть рідна людина зрадила.
17 Квітня, 2023 р., 08:12
Сьогодні вітаємо мужніх і самовідданих людей - працівників пожежної охорони України з професійним святом.
16 Квітня, 2023 р., 08:07
Шановні  жителі Фастівщини!