07 Квітня, 2023 р., 15:07
В Україні починається загальнонаціональна кампанія “Змагаймось за нове життя” – яка розповідає про вклад кожного у спільну перемогу. Героями кампанії є звичайні люди, що попри намагання ворога зламати їх дух, продовжують жити.
05 Квітня, 2023 р., 14:49
5 квітня у Боярській міській раді відбувся виїзний прийом громадян начальника Фастівської районної військової адміністрації Юрія Волкова за участю Боярського міського голови Олександра Зарубіна.
05 Квітня, 2023 р., 09:46
06 квітня 2023 року з 10.00 в приміщенні Глевахівської селищної ради буде проводити особистий виїзний прийом громадян заступник голови Фастівської районної державної адміністрації БОГАТИРЧУК СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ!
04 Квітня, 2023 р., 18:51
4 квітня в Українському домі, місто Київ, відбувся захід, приурочений до річниці звільнення Київщини від загарбників. Під час нього цивільним та військовим Київської області вручили державні нагороди за мужність і героїзм та відзнаки Міністерства оборони України.
31 Березня, 2023 р., 09:48
05 квітня 2023 року з 10.00 в приміщенні Боярської міської ради буде проводити особистий виїзний прийом громадян начальник Фастівської районної військової адміністрації ВОЛКОВ ЮРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ!
28 Березня, 2023 р., 14:23
Хочете вести бізнес із повагою до людини, працевлаштувати без бар’єрів, одним словом – розвивати безбар’єрність, але не знаєте з чого почати? Існує кілька важливих кроків, які варто врахувати на самому початку.
25 Березня, 2023 р., 13:22
Шановні співробітники Служби безпеки!
24 Березня, 2023 р., 14:14
Приватне акціонерне товариство «Національна енергетична компанія «Укренерго» (далі – НЕК «Укренерго»), як оператор системи передачі, забезпечує операційну безпеку об’єднаної енергетичної системи України (далі - ОЕС України) а саме спроможність електричних станцій, системи передачі та системи розподілу функціонувати в нормальному режимі.
23 Березня, 2023 р., 16:10
Бородянка, Буча, Ірпінь, Гостомель, Мощун. Населені пункти Київщини, які першими зустріли велику війну. Там точилися запеклі бої. Та попри все, вони не скорилися.