12 Жовтня, 2021 р., 08:51
12 і 13 жовтня у 20-ти відділеннях «Укрпошти» на Київщині мобільні бригади продовжать вакцинацію людей пенсійного віку.
11 Жовтня, 2021 р., 08:51
На Київщині збільшили кількість відділень «Укрпошти», де люди похилого віку можуть імунізуватись від коронавірусу. Мобільні бригади працюватимуть у 20-ти різних громадах сьогодні, у суботу, 9 жовтня, а також наступного понеділка, 11 жовтня.
08 Жовтня, 2021 р., 15:17
В місті Славутич і селі Квітневе 6 жовтня відкрили сучасні спортивні майданчики. Об’єкти встановлено в рамках програми “Здорова країна”, спрямованої на організацію оздоровчої рухової активності громадян та започаткованої Президентом України Володимиром Зеленським.
08 Жовтня, 2021 р., 15:15
У Рудому Селі на Білоцерківщині завершили зведення амбулаторії первинної медичної допомоги. Роботи проходили в рамках програми Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво «Нова амбулаторія обслуговуватиме жителів восьми сіл. Йдеться загалом про понад дві тисячі людей. Приміщення забезпечене всім необхідним обладнанням, а також службовим автомобілем для лікарів», – уточнив Василь Володін. Амбулаторія розрахована на 30 відвідувань на добу. Її послугами користуватимуться жителі Рудого Села, Косівки, Капустинців, Коржихи, Чепіженців, Мармуліївки, Кленового та Володимирівки. Загальна вартість проєкту склала понад 8 млн грн.
08 Жовтня, 2021 р., 15:14
До кінця цього місяця у селі Пашківка Макарівської громади планують завершити капітальний ремонт місцевої школи.
08 Жовтня, 2021 р., 08:28
Пенсіонери Київщини можуть отримати щеплення від коронавірусу у відділеннях «Укрпошти». Сьогодні та завтра мобільні бригади працюватимуть паралельно в 12-ти громадах.
07 Жовтня, 2021 р., 11:57
13 жовтня 2021 року з 10.00 в приміщенні Бишівської сільської ради буде проводити особистий виїзний прийом громадян голова Фастівської райдержадміністрації КАБАТОВ ЄВГЕН ОЛЕКСАНДРОВИЧ
07 Жовтня, 2021 р., 10:44
Київщина вже подала 16 проєктів для реалізації в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у 2022 році. Завдяки цьому в регіоні планують створити 858 нових робочих місць.
07 Жовтня, 2021 р., 10:40
У жовтні на Київщині планують завершити роботи паралельно на трьох соціальних об’єктах в рамках Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Два з них – освітні, а ще один – спортивний.
07 Жовтня, 2021 р., 10:38
У Бучі завершили капітальний ремонт школи №2. До цього на об’єкті пів століття будівельних робіт не проводили.