22 Жовтня, 2021 р., 08:26
Вперше за 48 років у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» відремонтують 31 кілометр дороги, яка з’єднує Київську та Вінницьку області.
22 Жовтня, 2021 р., 08:18
Програма Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво: роботи поблизу села Чабани на трасі М05 Київ-Одеса.
22 Жовтня, 2021 р., 08:17
У Макарівській громаді триває капітальний ремонт дороги Комарівка-Небелиця. На об’єкті проклали 3,8 км нового асфальту.
22 Жовтня, 2021 р., 08:15
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» продовжується капітальний ремонт дороги Обухів-Мала Вільшанка-Сущани через села Ленди та Степок. Реалізацію проєкту розпочали цього року, завершити планують наступного.
22 Жовтня, 2021 р., 08:07
Вже до кінця цього року в Пірнівській ОТГ на Київщині завершиться реконструкція нежитлової будівлі під дитячий садок. Роботи тривають в с. Лебедівка в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.
20 Жовтня, 2021 р., 08:31
Київська обласна державна адміністрація нагадує, що на Київщині функціонують 33 центри масової вакцинації. Отримати щеплення проти коронавірусу в них можуть усі бажаючі віком від 18-ти років щоденно з 9 до 17 години.
19 Жовтня, 2021 р., 18:57
З метою контролю за веденням архівної справи, наданням методичної та практичної допомоги Державним архівом Київської області проводяться перевіряння діяльності архівних відділів місцевих державних адміністрацій Київської області.
14 Жовтня, 2021 р., 19:50
Шановні наші захисники й захисниці та жителі Фастівського району!
13 Жовтня, 2021 р., 21:01
У звязку із погіршенням епідемічної ситуації спричиненої COVID-19, відміняються громадські слухання  щодо врахування громадських інтересів, пропозицій  та зауважень по розробці  «Детального плану території для будівництва та обслуговування кладовища, площею 11,7815 га на території Гатненської територіальної громади Фастівського району Київської області»,  що розроблений на підставі розпорядження Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області від 19 лютого 2019 року № 103.