30 Вересня, 2021 р., 10:59
Програма Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво: роботи на трасі Н-01 Київ-Знам’янка на 99-му кілометрі.
30 Вересня, 2021 р., 10:57
Програма Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво: роботи на трасі Н-01 Київ-Знам’янка на 58-му кілометрі.
30 Вересня, 2021 р., 10:54
Програма Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво: роботи на трасі Н-01 Київ-Знам’янка на 54-му кілометрі.
30 Вересня, 2021 р., 10:50
Програма Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво: реконструкція приймального відділення у Тетієві.
30 Вересня, 2021 р., 10:46
Днями керівництво і фахівці Фастівської податкової інспекції Головного управління ДПС у Київській області провели навчальний тренінг щодо користування електронними сервісами податкової служби для працівників фінансових управлінь Фастівської, Томашівської та Кожанської обєднаних територіальних громад.
29 Вересня, 2021 р., 13:33
Податкова служба звертає увагу на непоодинокі випадки шахрайства з боку невідомих осіб, які від імені керівництва Фастівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області вимагають перерахувати кошти на карткові рахунки, телефонуючи з різних мобільних номерів.
29 Вересня, 2021 р., 13:06
Сьогодні, голова Фастівської РДА Кабатов Євген Олександрович, заступник голови Сперкач Наталія Василівна, міський голова  Нетяжук Михайло Володимирович, заступник міського голови Швидка Жанна Петрівна, представники Фастівської міської європейської культури, учні та запрошені гості  вшанували пам'ять жертв масових розстрілів євреїв та ромів, покладаючи квіти до пам'ятного меморіалу, а камінці та свічки - до могил загиблих. Також, в музеї Голокосту, що знаходиться на території Фастівської ЗОШ №4 було проведено екскурсію,на якій присутнім розповіли про історію Фастівщини в період Голокосту.
29 Вересня, 2021 р., 13:02
Бабин Яр – місце пам’яті та некрополь близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених, розстріляних нацистами у 1941–1943 роках. Трагедія стала символом “Голокосту від куль” і нацистської політики масового знищення людей. Нацистська операція в Бабиному Яру 29–30 вересня стала однією з наймасштабніших каральних акцій Другої світової війни. Більшість населених пунктів України мають свої більші чи менші “бабині яри” – місця нацистських розстрілів євреїв. Ця страшна подія не оминула і Фастівщину. 29 серпня 1941 року на Фастівщині було розстріляно 263 людини. Розстрілу підлягали всі особи у віці від 12 до 60 років, включаючи жінок і дітей.  Пам’ять про Голокост і Бабин Яр, зокрема, це також вшанування рятівників, Праведників народів світу. Трагедія Бабиного Яру відзначається в Україні на державному рівні та є свідченням того, що в колективній пам’яті народу подібні скорботні події не мають жодних часових проміжків і будь-яких термінів.
28 Вересня, 2021 р., 16:28
Питання  вибору професії завжди було актуальним і залишається таким в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини, зокрема школярів.
28 Вересня, 2021 р., 08:14
Завдяки активній вакцинальній кампанії серед педагогів, все більше закладів освіти в регіоні можуть забезпечувати повноцінну роботу в умовах «жовтої» зони епідемічної небезпеки.