22 Жовтня, 2021 р., 08:26
Вперше за 48 років у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» відремонтують 31 кілометр дороги, яка з’єднує Київську та Вінницьку області.
22 Жовтня, 2021 р., 08:18
Програма Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво: роботи поблизу села Чабани на трасі М05 Київ-Одеса.
22 Жовтня, 2021 р., 08:17
У Макарівській громаді триває капітальний ремонт дороги Комарівка-Небелиця. На об’єкті проклали 3,8 км нового асфальту.
22 Жовтня, 2021 р., 08:15
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» продовжується капітальний ремонт дороги Обухів-Мала Вільшанка-Сущани через села Ленди та Степок. Реалізацію проєкту розпочали цього року, завершити планують наступного.
22 Жовтня, 2021 р., 08:07
Вже до кінця цього року в Пірнівській ОТГ на Київщині завершиться реконструкція нежитлової будівлі під дитячий садок. Роботи тривають в с. Лебедівка в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.
20 Жовтня, 2021 р., 08:31
Київська обласна державна адміністрація нагадує, що на Київщині функціонують 33 центри масової вакцинації. Отримати щеплення проти коронавірусу в них можуть усі бажаючі віком від 18-ти років щоденно з 9 до 17 години.
19 Жовтня, 2021 р., 18:57
З метою контролю за веденням архівної справи, наданням методичної та практичної допомоги Державним архівом Київської області проводяться перевіряння діяльності архівних відділів місцевих державних адміністрацій Київської області.
14 Жовтня, 2021 р., 19:50
Шановні наші захисники й захисниці та жителі Фастівського району!