03 Вересня, 2021 р., 12:57
У Переяславській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування реконструювали приймальне відділення та встановили нове діагностичне обладнання. Йдеться про комп’ютерний томограф, рентгенівську систему та два монітори пацієнта.
03 Вересня, 2021 р., 12:48
У Броварах встановили найбільший прапор Київщини. Стяг майорить на 72-метровій щоглі.
03 Вересня, 2021 р., 08:51
01 вересня в закладах освіти Фастівського району було розпочато новий 2021/2022 навчальний рік та відзначено День знань.
03 Вересня, 2021 р., 07:44
Головне управління ПФУ у Київській області повідомляє
01 Вересня, 2021 р., 11:21
Дорогі школярі, шановні вчителі та батьки!
31 Серпня, 2021 р., 14:14
Сьогодні, 31 серпня, голова райдержадміністрації Євген Олександрович Кабатов відвідав перший молитовний сніданок з нагоди 30ї річниці Дня Незалежності України в м. Бровари. Захід відбувся за участю голови Київської облдержадміністрації Василя Геннадійовича Володіна, народних депутатів України, депутатів обласної ради, очільників міст та районів Київської області та представників громад Фастівського району. Організаторами заходу є: Київська обласна державна адміністрація та Київська обласна рада. Сніданок розпочали з молитви «Отче наш». Після чого, протягом сніданку гостей чекала чудова культурна програма та молитви за Україну.
30 Серпня, 2021 р., 16:43
З0 серпня начальником служби у справах дітей та сім'ї Фастівської РДА Оксаною Степенко проведено спільний рейд " Сім'я"  у селах Соснівка та Пришивальня із начальником служби у справах дітей та сім'ї Томашівської сільської ради Тетяною Самелюк, з метою запобігання негативних проявів в дитячому середовищі. В рамках проведення було обстежено житлово-побутові умови проживання сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо необхідності забезпечення належного догляду за утриманням і вихованням дітей. За результатами рейдового заходу складено акти обстеження житлово-побутових умов проживання, ініційовано притягнення однієї особи до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов'язків. Участь у виїзді взяли начальник відділу  соціального захисту населення Томашівської сільської ради Анастасія Остапенко, інспектор сектору ювенальної превенції Фастівського районного управління поліції Катерина Литвин та староста сіл Соснівка, Конопельки Людмила Воровська.
28 Серпня, 2021 р., 17:09
Сьогодні, 28 серпня, в с. Віта-Поштова Гатненської територіальної громади вирувало справжнє свято – відкриття дитячого садочка.
28 Серпня, 2021 р., 11:43
 До уваги споживачів! Фастівський відділ ГУ Держпродспоживслужби в Київській області доводить до вашого відома інформаційне повідомлення системи RASFF від 24.08.2021 № 2021.4341-fup 4 стосовно виявлення несанкціонованого харчового продукту (горіх бетель) з Пакистану (M.Manzoor & Co) через Італію (імпортер: Raja Whole Sale Co) до України (отримувач: Ахмед Ахсан; просп. Маяковського, 81/11, кв. 253, м. Київ, 03141).