19 Вересня, 2021 р., 12:17
Кожне місто має свою давню історію. Не виключенням є і село Гатне. Історія міста багата й цікава. Тут традиції та звичаї предків передаються з покоління в покоління.
18 Вересня, 2021 р., 14:17
Саме в такі моменти пробуджується у серцях любов до своєї малої Батьківщини, ми сповнюємося відчуттям єдиної родини. Усі здобутки громади були б неможливими без щирих, гостинних, щедрих і талановитих жителів, які своєю самовідданою працею й теплом сердець примножують його славу, зберігають традиції та передають у спадок прийдешнім поколінням.
17 Вересня, 2021 р., 10:34
Очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін сьогодні, 16 вересня, здійснив робочу поїздку до Вишневої громади. Там зокрема він поспілкувався з колективом ліцею «Ідеал» на тему важливості вакцинації проти COVID-19 для організації робочого процесу.
17 Вересня, 2021 р., 10:16
Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» проводиться Мінрегіоном для залучення регіональних ЗМІ до всебічного висвітлення процесів децентралізації.
17 Вересня, 2021 р., 09:39
22 вересня 2021 року з 10.00 в приміщенні Кожанської селищної ради буде проводити особистий виїзний прийом громадян голова Фастівської райдержадміністрації КАБАТОВ ЄВГЕН ОЛЕКСАНДРОВИЧ
16 Вересня, 2021 р., 16:29
16 липня голова Фастівської районної державної адміністрації Кабатов Євген Олександрович прийняв участь у 4й позачерговій сесії Фастівської районної ради VIII скликання.  На сесії розглянули 15 питань, зокрема: про схвалення проєкту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Фастівського району на 2021 рік у новій редакції; про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет Фастівського району на 2021 рік»; про затвердження звіту про виконання районного бюджету Фастівського району за I квартал 2021 року; про затвердження звіту про виконання районного бюджету Фастівського району за I півріччя 2021 року; про прогноз районного бюджету Фастівського району на 2022-2024 роки; про затвердження комплексної Програми організації допомоги Фастівському районному управлінню поліції ГУНП в Київській області у забезпеченні охорони громадського порядку, безпеки громадян, профілактики злочинності на території Фастівського району на 2021-2023 роки тощо. По всім піднятим питанням були прийняті рішення.
16 Вересня, 2021 р., 16:25
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” зараз триває оновлення траси Н-01 Київ-Знам’янка.
16 Вересня, 2021 р., 16:19
16 Вересня, 2021 р., 16:06