13 Липня, 2021 р., 08:01
Фастівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості  повідомляє про запровадження роботи сервісних майданчиків служби зайнятості в об’єднаних територіальних громадах в рамках укладених Угод про співпрацю та взаємодію між центрами зайнятості/філіями КОЦЗ та об’єднаними територіальними громади (ОТГ) Київської області.
12 Липня, 2021 р., 20:41
Сьогодні, 12 липня, відбулося відкриття дитячого спортивно-вишкільного табору «Палієва січ». Діти з нетерпінням чекали відкриття табору, і от нарешті воно настало.
12 Липня, 2021 р., 16:52
Верховною Радою України 25 квітня 2019 року було прийнято Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» (далі — Закон 2704-VIII), що визначив коло осіб, які зобов’язані володіти державною мовою та застосовувати її під час виконання службових обов’язків. До них, зокрема, належать державні службовці.
12 Липня, 2021 р., 13:08
Нарешті українці стають повноправними господарями своїх земельних ділянок. На цю історичну подію Україна чекала 20 років, залишаючись серед небагатьох країн, де діяв мораторій на відчуження земель сільськогосподарського призначення. Так, наразі залишилося лише 5 держав з такими обмеженнями: Венесуела, Куба, Китайська народна демократична республіка, Республіка Конго (не плутати із Демократичною республікою Конго) та Таджикистан.
10 Липня, 2021 р., 15:32
Виконуючий обов'язки голови Фастівської райдержадміністрації Віктор Тюрін відвідав Національний науковий центр «Інститут землеробства НААН», який знаходиться  на території Чабанівської об’єднаної територіальної громади Фастівського району.
09 Липня, 2021 р., 09:37
Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки.
09 Липня, 2021 р., 08:41
Триває термомодернізація будівлі навчально-виховного комплексу в с. Жоравка на Київщині.
09 Липня, 2021 р., 08:40
У Київській області тривають будівельні роботи на об‘єктах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».  Частину проєктів завершать вже в липні, хоча згідно з планом мали завершити у вересні-жовтні.
09 Липня, 2021 р., 08:35
На 56-му кілометрі траси Н-01 Київ-Знам’янка тривають активні роботи. Оновлення дорожньої інфраструктури проходить у рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.
09 Липня, 2021 р., 08:25
В 2021 році багато часу приділяється розвитку спортивної інфраструктури Киіївщини. Розбудова спортивноії мережі відбувається в тому числі в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».