23 Липня, 2021 р., 09:32
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” наразі триває ремонт дороги регіонального значення Миронівка-Канів. У межах Київщини цьогоріч планують відремонтувати 19 км автошляху.
23 Липня, 2021 р., 09:25
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” наразі триває ремонт траси регіонального значення Миронівка-Ольшаниця-Рокитне-Троїцьке. У межах Київщини буде відремонтовано цьогоріч 10 кілометрів цієї дороги.
22 Липня, 2021 р., 16:53
Вакцину СoronaVac створила  фармацевтична компанія Sinovac.
22 Липня, 2021 р., 16:48
18 липня Україна отримала 2 000 040 доз вакцини Moderna
22 Липня, 2021 р., 16:43
У Київській області від початку кампанії отримано 522 170 доз вакцини, використано закладами охорони здоров’я Київської області  288 772 щеплень.
22 Липня, 2021 р., 15:37
У Білій Церкві продовжується реконструкція стадіону на базі місцевої школи-інтернат. Оновлення об’єкту проходить у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
22 Липня, 2021 р., 15:16
У Білій Церкві завершилась реконструкція приймального відділення міської лікарні №2. Модернізація проходила в рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”. На об’єкті покращили умови та встановили сучасну діагностичну техніку.
20 Липня, 2021 р., 13:00
Сьогодні під головуванням голови райдержадміністрації Євгена Кабатова відбулась робоча нарада з головами сільських, селищних, міських рад Фастівського району.  В ході наради було обговорено актуальні питання життєдіяльності Фастівського району. Зокрема, йшлося про економічний, соціальний та інвестиційний потенціал населених пунктів й перспективи їх розвитку. Представники ОТГ мали змогу обговорити проблемні питання, які найбільше їх хвилюють та шляхи їх вирішення.
19 Липня, 2021 р., 13:17
З 01.07.2021 року стартує інспекційна компанія з питань виявлення неоформлених трудових відносин у суб’єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності, які мають ризики використання незадекларованої праці та відсутня позитивна динаміка щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками після проведення інформаційних заходів.