14 Липня, 2021 р., 11:57
Підрядники продовжують працювати над капітальним ремонтом траси М-03 Київ-Харків-Довжанський. Одна з ділянок, яка оновлюється у рамках проєкту, – дорога між столицею і Борисполем.
13 Липня, 2021 р., 13:01
Фонд державного майна України запустив Сервіс автоматичної оцінки об’єктів нерухомості, завдяки якому українці можуть самостійно,  швидко та абсолютно безкоштовно оцінити вартість своєї нерухомості на сайті evaluation.spfu.gov.ua.
13 Липня, 2021 р., 12:57
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” завершується реконструкція дитсадка в селі Красятичі поліської громади.
13 Липня, 2021 р., 12:54
У селі Пашківка Макарівської громади триває капітальний ремонт місцевої школи. Це один із п’яти загальноосвітніх об’єктів, який оновлюється у рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.
13 Липня, 2021 р., 11:55
Капітальний ремонт траси М-03 Київ-Харків-Довжанський продовжується. Зокрема зараз підрядники працюють на 24-му кілометрі дороги, який проходить на ділянці Київ-Бориспіль.
13 Липня, 2021 р., 09:52
З метою сприяння консолідації і координації зусиль мобілізованих, учасників бойових дій в зоні АТО, сімей загиблих, їх об’єднань у справі широкого, більш ефективного використання наявних можливостей у забезпеченні захисту їх економічних, соціальних прав, наданню оздоровчої, юридичної, медичної, психологічної, моральної та матеріальної допомоги та відповідно до рішенням Київської обласної ради від 24.12 2020 №051-01-VIII утворено комунальну установу Київської обласної ради «Київський обласний центр допомоги учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, які брали участь в антитерористичній операції/операції об’єднаних сил, та їх сім’ям» (далі – Центр).
13 Липня, 2021 р., 08:01
Фастівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості  повідомляє про запровадження роботи сервісних майданчиків служби зайнятості в об’єднаних територіальних громадах в рамках укладених Угод про співпрацю та взаємодію між центрами зайнятості/філіями КОЦЗ та об’єднаними територіальними громади (ОТГ) Київської області.
12 Липня, 2021 р., 20:41
Сьогодні, 12 липня, відбулося відкриття дитячого спортивно-вишкільного табору «Палієва січ». Діти з нетерпінням чекали відкриття табору, і от нарешті воно настало.
12 Липня, 2021 р., 16:52
Верховною Радою України 25 квітня 2019 року було прийнято Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» (далі — Закон 2704-VIII), що визначив коло осіб, які зобов’язані володіти державною мовою та застосовувати її під час виконання службових обов’язків. До них, зокрема, належать державні службовці.