28 Липня, 2021 р., 15:23
Фастівська районна державна адміністрація, відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 (зі змінами) оголошує конкурс:
26 Липня, 2021 р., 14:52
Фастівський відділ ГУ Держпродспоживслужби в Київській області доводить до вашого відома інформаційне повідомлення системи RASFF  № 2021.3681-fup 10 стосовно виявлення 2-хлоретанолу в камеді рожкового дерева (Е 410), яка використана в складі спецій, що експортувались з Польщі (виробник: F. P. H, KRIST Kadzielawa, Gorbunkov Sp. Z o. o., Dabrowa Tarnowska) до України (отримувач: ТОВ «Смаки Полісся», вул. Героїв Майдану, 3, м. Новоград-Волинський, Житомирська обл., 11700).
26 Липня, 2021 р., 10:09
26 липня під головуванням голови адміністрації Євгена Кабатова відбулось засідання колегії Фастівської райдержадміністрації.
26 Липня, 2021 р., 09:14
26 липня голова Фастівської райдержадміністрації Євген Кабатов провів щотижневу робочу нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району.
24 Липня, 2021 р., 21:36
Сьогодні, 24 липня, голова Фастівської РДА Євген Кабатов взяв участь в урочистостях з нагоди обласного святкування 1033-ї річниці Дня хрещення Русі у селі Копачів Обухівського району на території парку “Київська Русь”.
23 Липня, 2021 р., 15:32
23 липня голова Фастівської РДА Євген Кабатов та керівники структурних підрозділів адміністрації взяли участь в селекторній онлайн-нараді під головуванням голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна.  Під час наради обговорювались питання щодо кампанії вакцинації від Covid-19, підготовки до відзначення Дня державного прапора та  30-ї річниці незалежності України, перевірки закладів освіти до нового навчального року, проведення заходів до святкування Хрещення Русі та інше.
23 Липня, 2021 р., 10:00
Велика відповідальність лягає на старост старостинських округів та медичних працівників щодо вчасного та якісного донесення інформації до населення про необхідність вакцинуватись.
23 Липня, 2021 р., 09:47
У Білій Церкві розпочались роботи з реконструкції нежитлової будівлі під розміщення Центру з надання адміністративних послуг. Роботи проходять у рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.
23 Липня, 2021 р., 09:39
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” завершується реконструкція дитсадка в селищі Красятичі Поліської громади.