07 Лютого, 2022 р., 10:31
Сьогодні, 07 лютого, голова Фастівської райдержадміністрації Кабатов Євген Олександрович, за участі заступника Куделі Олександра Івановича, провів щотижневу робочу нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району.
02 Лютого, 2022 р., 16:03
Торік у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на Київщині реалізували 14 медичних проєктів. Йдеться про:
02 Лютого, 2022 р., 15:52
Торік розвивали на Київщині не лише освітню та медичну інфраструктуру, а й спортивну.
02 Лютого, 2022 р., 15:50
Завдяки Програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на дорогах Київщини в 2021 році влаштували майже 150 км державних доріг та майже 82 км місцевих доріг. Окрім цього, в області оновили 4 мости. Це 100% від очікуваних планів.
02 Лютого, 2022 р., 14:30
Сьогодні, 02 лютого, пройшла робоча зустріч голови райдержадміністрації Кабатова Євгена Олександовича та Фастівського міського голови Нетяжука Михайла Володимировича з представниками компанії, яка займається проєктуванням індустріальних парків. Метою зустрічі була розробка проєкту в області розвитку інфраструктури об'єктів задля досягнення збалансованого розвитку м. Фастова. Загалом зустріч пройшла в позитивній атмосфері, адже вагомим чинником у реалізації тих чи інших проєктів, зокрема, інфраструктурних, є наявність співпраці та конструктивного діалогу.
01 Лютого, 2022 р., 12:56
01 лютого під головуванням голови Фастівської РДА Кабатова Євгена Олександровича, за участі заступників Куделі Олександра Івановича та Сперкач Наталії Василівни, було проведено нараду з сільськими, селищними, міським головами, щодо основних питань життєдіяльності району.
31 Січня, 2022 р., 11:02
31 січня голова районної державної адміністрації Кабатов Євген Олександрович, за участі заступника Куделі Олександра Івановича, провів нараду із керівниками правоохоронних органів та силових структур району.
28 Січня, 2022 р., 15:46
    29 січня 2022 року виповнюється 104-та річниця бою під Крутами, який відбувся під час російсько-української війни між українськими військовими курсантами та студентами і московсько-більшовицькими військами.
28 Січня, 2022 р., 11:33
2021-й рік для Київщини у напрямку розвитку інфраструктури був дуже продуктивним. У рамках програми Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво нам вдалося успішно реалізувати низку соціальних і дорожніх проєктів. І я хочу розповісти про ключові моменти в розбудові пристоличного регіону.
28 Січня, 2022 р., 08:05
У селі Гатне на Київщині цьогоріч стартує будівництво нового футбольного стадіону. Початок робіт на об’єкті запланований на весну.