26 Січня, 2022 р., 10:39
У Славутичі в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» реконструювали плавальний комплекс. Тепер там є два басейни – дорослий на 25 метрів і дитячий на 10 метрів.
26 Січня, 2022 р., 10:38
Завдяки Програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на дорогах Київщини в 2021 році влаштували майже 150 км державних доріг та майже 82 км місцевих доріг. Окрім цього, в області оновили 4 мости. Це 100% від очікуваних планів.
26 Січня, 2022 р., 10:37
На території Київщини впродовж минулого року реалізували 75 нових спортивних проєктів. Усі роботи проводились в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
26 Січня, 2022 р., 10:35
У новозбудованій Бучанській Академії спорту, яку відкрили в рамках програми Президента «Велике будівництво», уже провели близько 20-ти спортивних змагань з футзалу, баскетболу, тхеквандо, танцювального спорту.
24 Січня, 2022 р., 12:01
Добровільне пожежне товариство України за сприяння ДСНС України для дітей різного віку з метою формування у них громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі, виховання культури безпеки життєдіяльності, проведе у 2022 році Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Ми за безпечне майбутнє»  на протипожежну та техногенну тематику.
24 Січня, 2022 р., 10:47
24 січня голова районної державної адміністрації Кабатов Євген Олександрович, за участі заступника Куделі Олександра Івановича, провів робочу зустріч з керівниками правоохоронних органів та силових структур Фастівського району.
21 Січня, 2022 р., 10:40
В українському національному календарі дата 22 січня посідає одне з провідних місць. Так, саме 22 січня 1918 року Універсалом Центральної Ради було проголошено незалежність Української Народної Республіки. Роком пізніше, 22 січня 1919 року, у Києві на Софійській площі проголошено Акт Злуки (об’єднання) українських земель в єдину Україну. Ідея єдності та соборності українських земель навколо їх історичного центру — Києва — споконвіку була національною ідеєю свідомого українства. Оскільки саме територіальна цілісність була важливою складовою боротьби за національні інтереси України як незалежної держави. Впродовж віків ідею єдності відстоювали та втілювали в життя такі славетні громадські діячі як Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Петро Дорошенко та Пилип Орлик.
21 Січня, 2022 р., 10:33
У 2021-му році на Київщині реконструювали та збудували п’ять шкіл і шість дитячих садків. Загально роботи проходили майже на 29-ти тисячах м².
21 Січня, 2022 р., 10:32
У минулому році в пристоличному регіоні реалізували 14 нових медичних проєктів – вісім сільських амбулаторій і ще шість приймальних відділень у опорних лікарнях.
21 Січня, 2022 р., 10:31
У селі Переяславське Бориспільського району на Київщині триває будівництво спортивного стадіону. Це один з 16 проєктів Київської області, включений до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на 2022 рік.