02 Лютого, 2022 р., 15:50
Завдяки Програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на дорогах Київщини в 2021 році влаштували майже 150 км державних доріг та майже 82 км місцевих доріг. Окрім цього, в області оновили 4 мости. Це 100% від очікуваних планів.
02 Лютого, 2022 р., 14:30
Сьогодні, 02 лютого, пройшла робоча зустріч голови райдержадміністрації Кабатова Євгена Олександовича та Фастівського міського голови Нетяжука Михайла Володимировича з представниками компанії, яка займається проєктуванням індустріальних парків. Метою зустрічі була розробка проєкту в області розвитку інфраструктури об'єктів задля досягнення збалансованого розвитку м. Фастова. Загалом зустріч пройшла в позитивній атмосфері, адже вагомим чинником у реалізації тих чи інших проєктів, зокрема, інфраструктурних, є наявність співпраці та конструктивного діалогу.
01 Лютого, 2022 р., 12:56
01 лютого під головуванням голови Фастівської РДА Кабатова Євгена Олександровича, за участі заступників Куделі Олександра Івановича та Сперкач Наталії Василівни, було проведено нараду з сільськими, селищними, міським головами, щодо основних питань життєдіяльності району.
31 Січня, 2022 р., 11:02
31 січня голова районної державної адміністрації Кабатов Євген Олександрович, за участі заступника Куделі Олександра Івановича, провів нараду із керівниками правоохоронних органів та силових структур району.
28 Січня, 2022 р., 15:46
    29 січня 2022 року виповнюється 104-та річниця бою під Крутами, який відбувся під час російсько-української війни між українськими військовими курсантами та студентами і московсько-більшовицькими військами.
28 Січня, 2022 р., 11:33
2021-й рік для Київщини у напрямку розвитку інфраструктури був дуже продуктивним. У рамках програми Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво нам вдалося успішно реалізувати низку соціальних і дорожніх проєктів. І я хочу розповісти про ключові моменти в розбудові пристоличного регіону.
28 Січня, 2022 р., 08:05
У селі Гатне на Київщині цьогоріч стартує будівництво нового футбольного стадіону. Початок робіт на об’єкті запланований на весну.
28 Січня, 2022 р., 08:04
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» планується проведення реконструкції Броварського спортивного фахового коледжу. Завдяки цьому потужність закладу вдасться розширити до більш ніж пів тисячі учнів.
26 Січня, 2022 р., 10:39
У Славутичі в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» реконструювали плавальний комплекс. Тепер там є два басейни – дорослий на 25 метрів і дитячий на 10 метрів.
26 Січня, 2022 р., 10:38
Завдяки Програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на дорогах Київщини в 2021 році влаштували майже 150 км державних доріг та майже 82 км місцевих доріг. Окрім цього, в області оновили 4 мости. Це 100% від очікуваних планів.