14 Січня, 2022 р., 11:17
Тисячі школярів з тимчасово окупованих територій прагнуть вступити в український вищий навчальний заклад. На цьому шляху вони зустрічають безліч труднощів. Адже навіть вивчення української мови для них недоступне. А шлях до вступного іспиту сповнений викликів. Однак вони долають всі труднощі заради кращого майбутнього. Заради життя серед своїх.
14 Січня, 2022 р., 11:02
В кожній громаді Україні є ті, кому потрібен захист від домашнього насильства. Держава розбудовує сервіси, що допоможуть їм повернутись до нормально життя, але від кожного з нас залежить, чи будуть ці сервіси працювати!
14 Січня, 2022 р., 09:01
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Білій Церкві продовжується створення сучасного Центру надання адміністративних послуг, який працюватиме в форматі «прозорого офісу». Очікується, що після завершення всіх робіт він обслуговуватиме понад 220 тисяч осіб.
14 Січня, 2022 р., 08:59
Цьогоріч на Київщині планується відкриття п’яти нових дитячих садків в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
13 Січня, 2022 р., 09:34
Впродовж 2021 року в Київській області в рамках програми  Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» було реалізовано 15 проєктів медичної інфраструктури.
13 Січня, 2022 р., 09:32
Протягом 2022 року в Київській області планується створити 4387 нових учбових місць – 3687 у школах та 700 у дитячих садках – в рамках реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Такими є дані департаменту регіонального розвитку Київської облдержадміністрації.
13 Січня, 2022 р., 09:29
Реконструкція спортивних об‘єктів Київської області в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» дасть змогу 11,2 тисячам мешканців займатися спортом в сучасних комфортних умовах.
13 Січня, 2022 р., 09:26
У минулому році приймальні відділення опорних лікарень у пристоличному регіоні отримали нове  обладнання на загальну суму 41,7 млн грн. Відкриття нових приймальних відділень і оснащення їх сучасною діагностичною та лабораторною технікою відбувалось у рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.
13 Січня, 2022 р., 09:25
Цьогоріч на Київщині до програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” ввійшло 16 проєктів із розвитку соціальної інфраструктури. По 12-ти з них договори на роботи вже укладені.
11 Січня, 2022 р., 10:20
Міністерство охорони здоров'я України спільно з Червоний Хрест України запустили всеукраїнську кампанію з вакцинації. Відомі люди Київщини розповіли, чому вони вакцинувалися від COVID-19.