10 Грудня, 2021 р., 15:07
В рамках проведення тематичних заходів, з метою привернення уваги та підвищення рівня обізнаності громадськості до проблеми вчинення насильства у будь-яких його проявах, Нацсоцслужбою створено відеоролик „Ми - проти насильства”.
10 Грудня, 2021 р., 10:01
На Київщині реалізація програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво-2021» вийшла на фінішну пряму. 14 проєктів із 19-ти запланованих уже завершили.
10 Грудня, 2021 р., 09:59
У рамках «Великого будівництва» в Тетіївській опорній школі №3 вперше проводять капітальний ремонт. Заклад почав функціонувати у 1982-му році і за цей час він жодного разу якісно не оновлювався.
09 Грудня, 2021 р., 09:44
В Україні продовжується  вакцинація населення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2. Щеплення можуть отримати усі бажаючі віком від 18 років, а також діти 12-17 років, але лише за умови наявності в них усіх обов’язкових рутинних щеплень.
08 Грудня, 2021 р., 14:57
У селі Синяк Бучанського району, де немає жодного дитячого садочка, завершується будівництво дошкільного навчального закладу на 75 місць. Роботи ведуться в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
08 Грудня, 2021 р., 14:56
Ступінь будівельної готовності фізкультурно-оздоровчого комплексу в Миронівці складає наразі 93%. Це один зі спортивних проєктів, який цьогоріч реалізують на Київщині в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
07 Грудня, 2021 р., 18:47
Сьогодні, 07 грудня, голова Фастівської райдержадміністрації Кабатов Євген Олександрович прийняв участь в урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування.
07 Грудня, 2021 р., 13:30
Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад!
07 Грудня, 2021 р., 08:29
Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 ПКУ, такі фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати, як частина суми процентів, сплачених цим платником за користування іпотечним житловим кредитом, що визначається відповідно до ст. 175 ПКУ.