23 Грудня, 2021 р., 14:07
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” у Вишневому вдосконалили дитсадок.
23 Грудня, 2021 р., 14:06
На фото за посиланням (http://koda.gov.ua/news/velike-budivnictvo-na-kiivshhini-zave/) – частина об’єктів програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”, які на Київщині вже завершили. Серед них – і освітні, і медичні, і спортивні заклади.
22 Грудня, 2021 р., 17:56
На дорогах Київщини вже влаштували 81,9 км нового асфальту. Це 100% від очікуваних планів на 2021 рік.
22 Грудня, 2021 р., 17:54
Протягом 2021 року в рамках «Великого будівництва» в Київській області відбувалося будівництво та капітальний ремонт 18 об’єктів соціальної інфраструктури (5 шкіл, 6 садочків, 6 спортивних об‘єктів та 1 ЦНАП). Загальна сума фінансування по всім об‘єктам становила 330,300 млн грн.
22 Грудня, 2021 р., 17:52
Реконструкція басейну в місті Славутич на Київщині, що відбувається в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», вийшла на фінальну стадію.
22 Грудня, 2021 р., 17:44
У територіальних громадах Київщини завдяки програмі Президента «Велике будівництво» відкривається дедалі більше сучасних амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Вони відповідають новітнім технічним вимогам, енергоефективні, комфортні та оснащені необхідним обладнанням.
22 Грудня, 2021 р., 17:43
За два роки на місцевих дорогах Київщини проклали майже 160 км нового асфальту. Такими є результати оновлення дорожньої інфраструктури пристоличного регіону в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
22 Грудня, 2021 р., 11:02
Шановні працівники та ветерани енергетичної галузі! Вітаю Вас із професійним святом – Днем енергетика!
22 Грудня, 2021 р., 10:58
Сьогодні, 22 грудня, голова адміністрації Кабатов Євген Олександрович провів робочу нараду із представниками ТОВ Інститут територіального планування. Метою зустрічі було обговорення 1 етапу планування будівництва великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва від автомобільної дороги Київ-Чоп (М-06) до автомобільної дороги Київ-Одеса (М-05) на території Фастівського району. Будівництво ВОД відновилося завдяки програмі Президента України "Велике будівництво". Передбачається, що довжина дороги складатиме 150 км. Це дуже масштабний проєкт - дорога прокладатиметься в обхід населених пунктів лісовою та болотистою місцевістю. Буде враховано безліч нюансів, які стосуються і комфорту людей, і збереження природи. Важливо те, що під час робіт будуть впроваджуватись особливі інженерні рішення для збереження екосистеми. Окрім цього, проєкт передбачає встановлення на естакаді поблизу житлових будинків шумозахисних систем.