15 Листопада, 2021 р., 10:50
12 листопада голова райдержадміністрації Кабатов Євген Олександрович взяв участь в урочистостях з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, які відбулись у Будинку культури Чабанівської територіальної громади.
12 Листопада, 2021 р., 11:00
Будівництво дитсадка в селі Синяк Бучанського району знаходиться на фінальній стадії. Більшу частину робіт на об’єкті вже виконали. Тож завершити проєкт планують до кінця цього року.
11 Листопада, 2021 р., 08:37
16,4 км нового дорожнього покриття влаштували на дорозі М-01-Зазим’я, що проходить в межах Броварського району. Роботи проходять в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
10 Листопада, 2021 р., 11:24
Програма Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво: оновлення 42-го кілометру траси М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі.
10 Листопада, 2021 р., 11:21
Завершено капітальний ремонт приміщень Пашківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в Бучанському районі Київської області. Роботи тривали в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це 9 листопада повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.
10 Листопада, 2021 р., 11:12
Оновлення залізниці, модернізація рухомого складу та залізничних шляхів стане наступним важливим напрямком Національної програми «Велике будівництво». Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час виступу на форумі «Велике будівництво: нова залізниця».
09 Листопада, 2021 р., 12:09
Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!
08 Листопада, 2021 р., 16:00
Кожний 100-річний ювілей є гордістю нашого району, у кожного з них своя історія, свої секрети довголіття. Коли чуєш про те, що хтось відсвяткував сторічний ювілей, підсвідомо починаєш вірити, що чудеса існують.
05 Листопада, 2021 р., 13:22
05 листопада під керівництвом голови райдержадміністрації Кабатова Євгена Олександровича, за участі заступника Куделі Олександра Івановича та представників силових структур, відбулась нарада стосовно звернення однієї з громад Фастівського району.  Під час зустрічі було розглянуто зазначене у зверненні питання, шляхи його вирішення та надано відповідні доручення.