08 Червня, 2021 р., 17:00
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” продовжується оновлення траси Н-01 Київ-Знам’янка. Наразі підрядники перейшли до ремонту 53-го кілометра автошляху.
08 Червня, 2021 р., 17:00
08 червня відбулась робоча зустріч працівників служб у справах дітей та сім'ї Фастівської районної державної адміністрації та Гатненської сільської ради. В ході роботи було приділено увагу питанням надання статусу сиріт та позбавлених батьківського піклування дітям, які залишились без уваги батьків, визначення місця проживання дитини з одним із батьків, способів участі батька у вихованні та зустрічах із малолітньою донькою. Працівники служби Гатненської сільської ради отримали методичні рекомендації стосовно подальшої співпраці.
08 Червня, 2021 р., 16:56
На Київщині триває робота над відкриттям ще двох залізничних приміських маршрутів – Фастів-Київ і Вишгород-Київ. Це один із дієвих способів покращити інфраструктуру столичного регіону.
08 Червня, 2021 р., 16:55
Фонд державного майна виставив на продаж повітряну лінію електропередач, яка під час приватизації не увійшла до статутного капіталу ВАТ “Валса”. Вона була збудована в 1987 році. Її довжина складає 2 800 м.
08 Червня, 2021 р., 16:55
У Білій Церкві продовжується реконструкція будівлі під новий центр надання адміністративних послуг в форматі «прозорого офісу». Реалізація проєкту розрахована до 2023 року. Роботи проходитимуть у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
08 Червня, 2021 р., 16:54
На Київщині найближчими вихідними розпочнуть роботу центри масової вакцинації. Вони будуть розташовуватись у Броварах і Білій Церкві.
08 Червня, 2021 р., 16:51
Уже до початку нового навчального року має завершитися реконструкція дитячого садка «Казочка» у Вишгородському районі. Повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.
07 Червня, 2021 р., 13:49
Мінрегіон оголошує початок конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2021 році. До участі запрошуються органи місцевого самоврядування всіх рівнів.