18 Травня, 2021 р., 09:40
В рамках реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на території Київської області триває капітальний ремонт мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С101421/Київ-Чоп/-Юрів Ситняки на ділянці км 2+000 – км 2+055.
14 Травня, 2021 р., 14:38
Свято було засновано у 1993 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй.
14 Травня, 2021 р., 13:55
14 травня, на передодні Дня Європи, у м. Фастів відбулось урочисте відкриття нового сучасного Центру надання адміністративних послуг за участю представників Європейської комісії, міністерств, Народного депутата України Олега Дунди, голови Київської ОДА Василя Володіна та керівництва міста і району. Відкриття закладу стало можливим за підтримки програми "U-Lead з Європою". Загальна мета програми полягає в сприянні подальшому вдосконаленню процесів багаторівневого управління, які є прозорими, підзвітними та такими, що відповідають потребам населення. В осучасненому приміщенні будуть надаватися понад 248 адміністративних послуг. Сьогодні жителі Фастівщини мають можливість отримати необхідні документи за принципом «єдиного вікна», без черг та десятків кабінетів. У приміщенні передбачені необхідні умови для осіб з інвалідністю, її обладнано пандусом. Вітаємо мешканців громади з такою подією та бажаємо успіхів колегам у наданні якісних адміністративних послуг.
14 Травня, 2021 р., 12:00
В рамках малої приватизації у Київській області готуються аукціони з продажу 24 об’єктів нерухомості, більшість з яких – нежитлові будівлі. Взяти участь в аукціонах може кожен охочий, а нові пропозиції з’являються щотижня.
14 Травня, 2021 р., 09:36
На Київщині тривають роботи на трасі М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі. Оновлення дорожньої інфраструктури проходять в рамках програми “Велике будівництво” Президента України Володимира Зеленського.
14 Травня, 2021 р., 09:33
На Київщині триває реконструкція школи в Яготині. Роботи проходять  в рамках програми “Велике будівництво” Президента України Володимира Зеленського.
14 Травня, 2021 р., 09:19
Чи може платник податків повернути з єдиного рахунку помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов’язання та пені?
12 Травня, 2021 р., 15:16
Генеральною Асамблеєю ООН на 74-й сесії була прийнята Резолюція А/74/L.86 «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі», відповідно до якої 2021-2030 роки проголошуються Другим Десятиліттям дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху. Глобальною метою Десятиліття є скорочення кількостей смертей та травм у результаті дорожньо- транспортних пригод на 50 відсотків до 2030 року.
08 Травня, 2021 р., 14:12
8 травня, з нагоди Дня пам'яті та примирення та 76-ї річниці перемоги над нацизмом очільники району взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника воїнам, загиблим у роки Другої світової війни.