28 Травня, 2021 р., 11:55
Наразі підрядники працюють над оновленням траси Р-03 Північно-Східний обхід Києва.  Ця дорога має стратегічне значення для Київщини та Бориспільського району, оскільки сполучає між собою два міжнародні автошляхи – М 03 Київ-Харків-Довжанський та М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі.
28 Травня, 2021 р., 09:25
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” триває масштабне оновлення траси Н-01 Київ-Знам’янка. Зокрема наразі підрядники працюють на 101-му кілометрі дороги.
28 Травня, 2021 р., 09:22
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” триває масштабне оновлення траси М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі. Зокрема наразі підрядники працюють на 55-му кілометрі дороги.
21 Травня, 2021 р., 08:30
Одним з пріоритетів в роботі Київської обласної державної адміністрації залишається розширення та модернізація мережі спортивних об‘єктів. Їх будівництво відбувається в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» та обласних спортивних програм. Повідомив заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик під час онлайн брифінга.
21 Травня, 2021 р., 08:25
В цьому році в рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво» продовжується будівництво та модернізація 6 дитячих садочків на території Київської області. Про це сьогодні під час онлайн брифінгу повідомив заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик.
21 Травня, 2021 р., 08:12
Ознайомитися з переліком доступних для приватизації об’єктів, розташованих на території Київської області, можна на сайті Фонду державного майна України. Взяти участь в аукціонах може кожен охочий. Цю інформацію повідомив сьогодні заступник голови Київської ОДА Андрій Лісовик під час щотижневого онлайн брифінгу.
19 Травня, 2021 р., 08:51
Цьогоріч – День вишиванки припадає на 20 травня.
18 Травня, 2021 р., 15:48
За підсумками кампанії декларування мешканці Київщини подали 10 390 декларацій про майновий стан і доходи, в яких зазначили дохід на суму 6,6 млрд грн. Про це повідомила начальник ГУ ДПС у Київській області Олена Виноградова. Зокрема, вона зазначила, що жителі пристоличного регіону подали на 4% або 363 декларації більше, аніж торік. Найбільшу кількість декларацій подано у Білоцерківському районі – 3 899, або 38% з усієї кількості по області. На другому місці – Бучанський район з 1712 деклараціями, а завершує трійку лідерів – Броварський район, мешканці якого звітували про свої доходи у 1457 деклараціях. «Цьогоріч громадяни та самозайняті особи задекларували дохід, отриманий у 2020 році, на суму 6,6 млрд грн. Вказана сума на 36% або 1,7 млрд грн перевищує показник попередньої кампанії декларування, що проходила у 2020 році за підсумками 2019 року. З цієї суми до бюджету надійде 158,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб та майже 24 млн грн військового збору», - зазначила начальник податкової служби області.