20 Квітня, 2021 р., 10:23
Вибух, що стався 26 квітня 1986 року в Чорнобилі, ось уже 35 років не втихає у нашій свідомості. Від аварії на ЧАЕС в Україні постраждали мільйони людей. «Чорнобиль. Без права на забуття» таку назву має он-лайн виставка Державного архіву Київської області, яку ви можете відвідати за посиланням.
20 Квітня, 2021 р., 09:16
Для чого потрібен електронний підпис, як ним підписувати документи, як його безпечно зберігати? Відповіді на ці та інші питання – в освітньому онлайн-курсі від Міністерства цифрової трансформації України, створеного за підтримки партнерів Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
20 Квітня, 2021 р., 08:57
Минулого року Укравтодор взяв на свій баланс майже 200 км доріг у Зоні відчуження, і вже цього року у рамках програми президента “Велике будівництво” він почав ремонт дороги від КПП “Дитятки” до “Прип’яті”, а також під’їзд до ЧАЕС. Про це повідомляє голова Укравтодору Олександр Кубраков.
15 Квітня, 2021 р., 11:11
У четвер, 15 квітня, о 13:00 директорка департаменту охорони здоров‘я Київської ОДА Олена Єфіменко проведе онлайн-брифінг.
15 Квітня, 2021 р., 09:47
З  9 по 12 квітня 2021 року у Дніпрі пройшов Кубок України з веслування на байдарках і каное, пам’яті Юлії Рябчинської. Це перший етап відбору в олімпійську збірну України. У перші дні змагань визначилися переможці та призери. Жителька села Дорогинка Фастівського району Соловйова Діана, у складі збірної команди Київської області, виборола золоту медаль в байдарці-двійці на дистанції 1000 м та бронзову медаль в байдарці-одиночці на дистанції 5000 м. Бажаємо Діані досягати високих результатів і красивих перемог!
15 Квітня, 2021 р., 08:46
Вже  традиційно 28 квітня в Україні відзначають Всесвітній День охорони праці. Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Вперше він відзначався у 2003 році.
13 Квітня, 2021 р., 14:51
Уряд затвердив перелік програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.
10 Квітня, 2021 р., 11:02
09 квітня, виконуючий обов’язки голови адміністрації Віктор Тюрін, спільно з представниками райдержадміністрації не залишились осторонь Всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом», організованої Державним агентством лісових ресурсів. Акція стартувала 21 березня, у Міжнародний день лісів, і триватиме до Дня Довкілля, який цього року в Україні відзначатиметься 17 квітня. До заходу долучились голова Фастівської районної ради Віктор Веремейчик та представники депутатського корпусу, представники Фастівської міської ради на чолі з головою Михайлом Нетяжуком.
10 Квітня, 2021 р., 09:00
09 квітня обласна комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення продовжити протиепідемічні заходи в області до 23 квітня.