14 Травня, 2021 р., 12:00
В рамках малої приватизації у Київській області готуються аукціони з продажу 24 об’єктів нерухомості, більшість з яких – нежитлові будівлі. Взяти участь в аукціонах може кожен охочий, а нові пропозиції з’являються щотижня.
14 Травня, 2021 р., 09:36
На Київщині тривають роботи на трасі М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі. Оновлення дорожньої інфраструктури проходять в рамках програми “Велике будівництво” Президента України Володимира Зеленського.
14 Травня, 2021 р., 09:33
На Київщині триває реконструкція школи в Яготині. Роботи проходять  в рамках програми “Велике будівництво” Президента України Володимира Зеленського.
14 Травня, 2021 р., 09:19
Чи може платник податків повернути з єдиного рахунку помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов’язання та пені?
12 Травня, 2021 р., 15:16
Генеральною Асамблеєю ООН на 74-й сесії була прийнята Резолюція А/74/L.86 «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі», відповідно до якої 2021-2030 роки проголошуються Другим Десятиліттям дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху. Глобальною метою Десятиліття є скорочення кількостей смертей та травм у результаті дорожньо- транспортних пригод на 50 відсотків до 2030 року.
08 Травня, 2021 р., 14:12
8 травня, з нагоди Дня пам'яті та примирення та 76-ї річниці перемоги над нацизмом очільники району взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника воїнам, загиблим у роки Другої світової війни.
07 Травня, 2021 р., 14:40
8 і 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
07 Травня, 2021 р., 14:36
07 травня виконуючий обов'язки голови Фастівської РДА Віктор Тюрін взяв участь в урочистому відкритті нового центру надання адміністративних послуг у Глевахівській селищній раді.
06 Травня, 2021 р., 14:23
Сьогодні, 6 травня, виконуючий обов’язки голови адміністрації Віктор Тюрін за участі голови Фастівської районної ради Віктора Веремейчика провів зустрічі з питань організації пасажирських автомобільних перевезень на приміських та міжміських маршрутах. Метою зібрання було забезпечити транспортним обслуговуванням населені пункти Бишівської та Кожанської громад, неухильне дотримання графіків руху перевізниками, в тому числі із дотриманням протиепідемічних заходів та ін.
06 Травня, 2021 р., 14:20
Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон) передбачено можливість роботи ПРРО в режимі офлайн у випадку відсутності зв’язку ПРРО з фіскальним сервером ДПС.